lewocha@tlen.pl | +48 500 197 205
<projektujemy ogrzewanie hal zainstalujemy ogrzewanie twojej hali nowoczesne, ekonomiczne, niezawodne

ogrzewanie hal

Nasza firma specjalizuje się w instalowaniu nowoczesnych i ekonomicznych systemów grzewczych opartych na:


Promiennikach ceramicznych

Promiennikach podczerwieni

Nagrzewnicach gazowych


Pomagamy w doborze optymalnego systemu ogrzewania, zapewniamy projekt techniczny wraz z uzgodnieniami, dostawę urządzeń, wykonanie instalacji, uruchomienie i przeszkolenie pracowników.

Proponowane przez nas urządzenia cechuje wysoka jakość, bezpieczeństwo i higiena. Posiadają Certyfikat Unii Europejskiej, znak bezpieczeństwa B nadany przez Instytut Górnictwa Naftowego i Gazownictwa.

Do zainstalowanego ogrzewania montujemy systemy sterowania dopasowane do potrzeb klienta - możliwość zainstalowania centralnego sterowania ogrzewaniem lub w wyznaczonych strefach.

Montowane przez nas systemy detekcji gazu gwarantują bezpieczne korzystanie z instalacji i urządzeń gazowych.

instalacje gazowe

Wykonujemy instalacje zbiornikowe gazu LPG, naziemne i podziemne, sieci gazowe, instalacje wewnętrzne i zewnętrzne. W naszej ofercie znajdują się również stacje redukcyjno-pomiarowe, punkty poboru gazu i punkty pomiarowe na potrzeby wewnętrzne. Oferujemy dostawę wysokiej jakośc urządzeń pomiarowych - gazomierze miechowe, rotorowe i przepływomiwrze, a także reduktory i stabilizatory ciśnienia.

instalacje sanitarne

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i wykonywania instalacji sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania. Wykonujemy montaż lub modernizację instlacji c.o., kotłowni, "biały montaż" - montaż umywalek , kabin prysznicowych, itp.

Na potrzeby odwodnienia dachu hali wykonujemy nowoczesne i wydajne systemy podciśnieniowe i grawitacyjne zapewniające efektywne usuwanie wody deszczowej.

wentylacja

Oferujemy realizację systemów wentylacyjnych w takich obiektach jak hale przemysłowe, biura, magazyny, itp. Wykonywane przez nas instalacje są wydajne i niezawodne.

transport i wynajem maszyn

Oferujemy usługi transportowe i wynajem maszyn budowlanych. Więcej informacji na stronie:
www.instalbud-ekokris-transport.pl